18.6.2024

Vážení přátelé. Blíží se nám každoroční Setkání mistrů v Sosnové. Letos jsme se rozhodli umožnit vám svezení na místě spolujezdce v naší Škodě Fabia R5. Svezení proběhne v pátek 4. 11. 2022 v rámci tréninkových jízd.
 
A jak toho docílit?
 
1. krok je dát lajk stránce VD Rally Team
2. odpovědět na otázku : Ve kterém roce se na našem vozidle poprvé objevilo logo našeho hlavního reklamního partnera společnosti STL Express s.r.o ?
Odpověď zašlete do zprávy. Ve středu večer po slosování vyhlásíme 3 výherce ! Držíme palce !
Přišlo nám několik správných odpovědí, ale ne všichni mají splněny podmínky ! Upozorňujeme, že VD Rally Team musíte mít označenou jako To se mi líbí a být tak spojeni s naším týmem ! V opačném případě nemůžeme odpověď uznat.
A malá nápověda : v tom roce došlo u našeho jezdce Vlasty Dědice k výměně závodního vozidla v průběhu sezóny…..
 
 
Vyhlášení soutěže !
 
A máme zde tolik očekávané vyhlášení. Začněme správnou odpovědí : Jednalo se o rok 2016. Spolupráce s naším hlavním reklamním partnerem společností STL Express s.r.o. započala s pořízením Fabie R2 na Rallysprintu ve Vsetíně. Závod ne všichni trefili, ale rok byl u většiny správně. A kdo že získává svezení v naší Škodě Fabii R5 na Setkání mistrů ?
 
1. Láďa Kroupa , 2. Petr Hošek a 3. Marek Franc .
 
Výhercům gratulujeme a budeme se na ně těšit v našem servisním zázemí v pátek 4. 11. 2022 v Sosnové ! Ti co nevyhráli nemusí smutnit. V příštím roce plánujeme více soutěží s našimi partnery, kdy bude možné hrát i o svezení na shakedownu !
Nezařazené

Agrotec Rally Hustopeče

weeks
0
-1
days
0
-5
hours
-1
-9
minutes
-1
0
seconds
-5
0