23.5.2024


„Zdravíme z Rally Vsetín 2021, kde naše posádka Vlasta Dědic a Lucka Laurincová opět usedne do Škody Fabie R5. Start naší posádky bude zítra v 8:41. Dnes byly na programu seznamovací jízdy a technické přejímky. Vše proběhlo jako vždy naprosto bez problémů a můžeme se tedy těšit na zítra 🙂 Držte nám palce !“ vzkázal Vlasta Dědic před startem.
 

„Tak na Vsetíně zatím nic moc. Jsme 10., ale na 2RZ trefený antikat a na 3RZ neuhnuly svodidla… Samozřejmě moje hloupé chyby a studené pneumatiky….“ komentuje průběh závodu Vlasta.

 

Rentor-Partr Rally Vsetín 2021 je za námi. S Luckou Laurincovou jsme nakonec dokončili na 7.místě absolutně a vyhráli ve smíšených posádkách (proto ty pohárky). Bohužel náš výsledek poznamenaly moje hloupé chyby a především velké laborování s tlakama v pneumatikách pro první rundu. Soutěž byla opravdu těžká, mnoho antikatů a spadené listí mi moc nesedělo. Ale důležité jsou najeté závodní kilometry. Nyní musíme opravit škody a připravit se na další akce, které nás ještě do konce roku čekají. Na závěr bych chtěl poděkovat našim skvělým mechanikům a reklamním partnerům STL Express a AP Freight. Včetně nového partnera společnosti APF Group. Budeme se těšit příště.

Tiskové zprávy

Rallye Šumava Klatovy

weeks
0
-5
days
0
0
hours
0
-6
minutes
-3
-3
seconds
-2
-1