30.9.2023

„Rally svátek v podobě Barum Czech Rally 2021 je tady. Náš tým letos pouze s jednou týmovou posádkou Dostálů s Fabií třídy 7. Samozřejmě zde startuje opět i naše Fabia R5 s Pavlem Mikou a Radimem Strnadem. Vše pro nás začalo ve středu oficiálním testem v okolí Velkého Ořechova a pokračovalo včera přípravou vozů s technickými přejímkami. Dnes je na programu shakedown, slavnostní start a moje oblíbená Městská RZ… Tak zamáčknout slzu a musíme alespoň fandit ostatním, když nemůžu startovat 🙄 Držte klukům palce i vy, aby vše proběhlo v pořádku až do cíle!“ napsal Vlastimil Dědic.

Honza dostál odjel jednu RZ a 100km přejezd s jednou poloosou, 29. 8. bohužel odstupuje 2 RZ před koncem ze třetího místa, převodovka, možná následek včerejška. Každopádně dle jeho slov šlo o moc pěkné svezení s malou maturitní zkouškou v podobě RZ Pindula. Vlastimil Dědic a zbytek VD rally týmu obstarali parádní servis. Poslední poděkování Honzi míří jeho tátovi za to, že moc nenadával.. 🙂

Pavel Mika - Radim Strnad

Obrázek 1 z 10

Barum Czech Rally Zlín 2021 je za námi. Týmová posádka bohužel musela odstoupit z 3. místa ve třídě, ale Fabia R5 s posádkou Pavel Mika-Radim Strnad úspěšně dojela bez problémů do cíle na 36. místě celkově a 18.v rámci Mistrovství ČR. Gratulujeme kluci!

Tiskové zprávy

Valašská Rallye

weeks
-2
-7
days
0
-1
hours
-2
-2
minutes
-3
-5
seconds
-1
-7

Kalendář